Prezentácie

Prvý ročník Druhý ročník
1.hodina - Lipy Ibištek sýrsky
1.hodina - Pagaštan konský  Mäta pieporná
2.hodina - Smreky a tuje Jeseň - agát biely a breza
3.hodina - Listnaté a ihličnaté stromy Kosodrevina a jedľa
4.hodina - Jar Poslovia jari
5.hodina - Nechtík lekársky Orgován obyčajný
6.hodina - Pozorovanie listnatých stromov na jar Jar - agát biely a breza
7.hodina - Pozorovanie ihličnanov na jar Kvitnutie ihličnanov
8.hodina - Ruža Trojpuk drsný
  Plamienok Jackmanov
  Opakovanie

 

Tretí ročník Štvrtý ročník
1.hodina - Dúška materina 1.hodina - Jeseň - smrekovec opadavý
2.hodina - Jeseň-dub letný a buk lesný 2.hodina - Jeseň - liesky
3.hodina - Tis a krušpán na jeseň 3.hodina - Jar - liesky
4.hodina - Tis a krušpán -  kvitnutie 4.hodina - Jeseň - jarabina vtáčia a javor mliečny
5.hodina - Jar - dub letný a buk lesný 5.hodina - Veternica
6.hodina - Baza čierna 6.hodina - Smrekovec opadavý na jar
7.hodina - Máj - Cezmína ostrolistá 7.hodina - Magnólia
8.hodina - Jún - Zvončeky 8.hodina - Dulovec japonský
9.hodina - Jún - Škumpa vlasatá 9hodina - Vavrínovec lekársky
10.hodina - Jún - Skalník Dammerov 10.hodina - Jar - jarabina vtáčia a javor mliečny
11.hodina - Opakovanie - 3. ročník 11.hodina - Šalvia lekárska
11.hodina - Otestuj sa - 3.ročník 12.hodina - Opakovanie 4. ročník
  13.hodina - Otestuj sa 4.ročník

 

Piaty ročník Prezentácie

 

Šiesty ročník Siedmy ročník
Baza červená Borievka prostredná
Borievka čínska Borievka rozprestretá
Brečtan popínavý Borievka skalná
Breza previsnutá Bršlen jap a bršlen panaš
Cypruštek Lawsonov Cesnak medvedi
Dráč Thunbergov Javor červený
Kalina bodnanská a japonská Ruža Symp
Kosatec sibírsky Tavoľník
Medovka lekárska Topoľ čierny
Mirabelka čierna Vŕba japonska
Zob vtáčí Trvalky
  Vresovec bylinný

 

Ôsmy ročník Devity ročník
Borievka netatova Aukuba japonská
Borievka šupinatá Borievka sibírska
Borovica čierna Budleja Davidova
Funkia Čemerica
Hluchavka biela Karagana stromovitá
Jaseň štíhly Katalpa bignóniovitá
Nátržník žltý a krovitý Pivonka lekárska
Pajazmín virgínsky Pochybok
Platan javorolistý Portulaky
Skalník vŕbolistý Scila
Svíb biely Tavoľník Van-Houttei
Tuja riasnatá Vajgélia kvetnatá